Kúpiť zimné korčule – e-shop

Sprievodca výberom
korčúľ 2v1


Korčule 2v1  >  Nastaviteľné detské korčule na ľad

Nastaviteľné detské korčule na ľad

Nastavenie dĺžky korčúľ je už základnou výbavou takmer všetkých detských korčúľ.

Detské korčule na ľad sú jedným z najpredávanejších športových vybavení na Slovensku. Nočnou morou rodičov sú každoročné výdavky do nových korčúľ pretože poznáte to, detská noha rastie ako z vody.

Týmto výdavkom sa dá predísť nákupom nastaviteľných detských korčúľ. Dĺžku môžete nastaviť až o 3 centimetre. Systém nastavovania býva väčšinou jednoduchý.

Odporúčame kupovať korčule základnej veľkosti nohy dieťaťa, neoplatí sa kupovať väčšie, pretože noha musí v topánke korčúľ pevne sedieť.

Korčule obojživelníky

Novinkou sú tiež korčule 2v1, teda inline (kolieskové) korčule a ľadové korčule. U týchto typov sa vymieňa iba spodná časť (kolieska za nôž), topánka zostáva samozrejme jedna. Výhodou sú, samozrejme, ušetrené financie.

Zdieľajte článokOdporúčame korčule 2v1


Ďalšie novinky

Okolo Lipna na in-line korčuliach

Svoje korčule, či už klasické inline alebo univerzálne korčule 2v1, si môžete vyskúšať na obľúbenej trase okolo juhočeského Lipna.

Známe značky korčúľ 2v1

Obouživelné korčule 2v1 ponúka na trhu rad značiek, výrobcov a predajcov. Ich výhodou je univerzálnosť a v spojení s nastaviteľnou dĺžkou topánky aj úspora financií.

všetky novinky