Kúpiť zimné korčule – e-shop

Sprievodca výberom
korčúľ 2v1


Korčule 2v1  >  Ako vybrať korčule 2v1?

Ako vybrať korčule 2v1?

Pri výbere korčúľ 2 v 1 sa zamerajte predovšetkým na celkovú kvalitu a u dospelého užívateľa tiež na nosnosť, ktorá môže byť 70, 80 i 100 kg. Deťom doprajte atraktívny design podľa ich záujmov. Zvoľte nastaviteľnú veľkosť korčúľ:

  • S: 30 – 33
  • M: 34 – 37
  • L: 38 – 41 

Ako vybrať korčule 2v1 pre deti?

Detské korčule bývajú veľkostne nastaviteľné. Na nastaviteľnosť si dávajte pozor, veľkosť by nikdy nemala byť o viac ako 3 čísla väčšia ako je noha dieťaťa. Vždy topánku dieťaťu skúste, najlepšie v hrubej ponožke, v ktorej bude korčuľovať. Rovnako ako pri topánkach, tiež pri koručliach, nešetrite na kvalite, detská noha sa vyvíja a rastie.

Nemusíte sa báť nakupovať korčule 2v1 v e-shope, pretože tie kvalitné Vám zadarmo prípadnú, nevyhovujúcu veľkosť vymenia. Používanou "fintou" je tiež vyskúšanie korčúľ v obchode a nákup cez internet.

Vyberte si preverené korčule 2v1 v internetovom obchode

Zdieľajte článok


Odporúčame korčule 2v1


Novinky

Okolo Lipna na in-line korčuliach

Svoje korčule, či už klasické inline alebo univerzálne korčule 2v1, si môžete vyskúšať na obľúbenej trase okolo juhočeského Lipna.

Známe značky korčúľ 2v1

Obouživelné korčule 2v1 ponúka na trhu rad značiek, výrobcov a predajcov. Ich výhodou je univerzálnosť a v spojení s nastaviteľnou dĺžkou topánky aj úspora financií.

všetky novinky